Zerona Lazer Yöntemi

zerona lazer yöntemi ile ağrısız zayıflayın

ABD’de FDA onayı alan düşük güç lazer teknolojisi ”zerona lazer” yöntemiyle cilt altındaki dokulara ulaşılarak, yağın ağrı hissedilmeden azaltılması sağlanıyor.ABD’de yürütülen klinik araştırmalarda, 2 haftada bel, kalça ve basenlerde çapraz olarak ortalama 9-14 santimetre incelme sağlayan zerona lazer uygulaması, dünyaca tanınan Dr. Mehmet Öz tarafından da yüksek performans sağlayan yöntem olarak sunuluyor.

”64 denek üzerinde yapılan klinik araştırmalar değerlendirilerek yöntem onaylandı. Deneklere toplam 2 haftalık bir sürede 6 kez uygulama yapıldı ve yardımcı bir tedavi uygulanmadı. Klinik araştırma sonucunda, 2 hafta kadar kısa bir sürede hastaların bel, kalça ve basenlerinde çapraz olarak ortalama 9-14 santimetre incelme elde edildi. Klinik denemelerde, denekler üzerinde hiçbir şekilde diyet kısıtlamaları, egzersiz yapma mecburiyeti ve buna benzer koşullar ya da şartlar uygulanmadı.”

Yağ hücrelerinin ilerleyen yaşlarda vücut için gerekli olduğuna, yapısının bozulmadan vücuttan fazla kısmın atılması gerektiğine işaret eden uzmanlar, ”Uzun vadede yağ hücreleri depodan kullanılan önemli bir şeydir. Enerji kaynağıdır. Dolayısıyla yağ hücresinin yapısı bozulduğunda bunlar yok ediyor” dedi.

Her bir uygulama seansının yaklaşık 40 dakika sürdüğünü uygulama iki hafta boyunca 6 kez yapılıyor. Hastalar 20 dakika yüzüstü ve 20 dakika sırtüstü, rahat bir yatakta yatar vaziyette uygulamaya alınıyor.

Önerilen seans dağılımı ya pazartesi-çarşamba-cuma veya salı-perşembe-cumartesi günleri oluyor. Sonuçların azami seviyede alınması için seans arasının 3 günü asla aşmaması gerekiyor.

Hasta uygulama esnasında hiçbir şey hissetmiyor, uygulama sonrasında normal yaşam aktivitelerine devam edilebiliyor.
Uygulama pratiğinde, bol su tüketimi ve orta yoğunlukta bir egzersiz programı yapıldığında ise klinik deneylerde elde edilen sonuçlara kıyasla çok daha yüksek yağ azaltım seviyelerine ulaşılabiliyor.

Yöntem, hamilelere ve kalp pili kullananlara uygulanamıyor. Doktor onayı olduktan sonra ergenlik dönemine girmiş yağ hücresi yönünden genişlemiş her yaş grubuna yapılabiliyor.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>