“Zayıf Kadın İstiyorum.”Diyen Erkeklerin Dikkatine !!!

Kilo ve kadın bu ikisi adeta bütünleşmiş kavramlar. Ayrılmaz ikili.  Kilosunu dert eden erkek ise çok nadirdir.Kendi kilolarını derdine düşmeyen erkekler ne yazık ki kadınların kilolarına kafayı takmış durumdalar.Zayıf kadının kendini daha mutlu edeceğine inanmışlar,kendileri  daha mutlu olurlar olmasında da peki kadın daha mutlu olur mu ? Onu bilemiyorum. Çünkü  yapılan araştırmalara göre; zayıf kadının erkeğe ihtiyacı yok.::)

Zayıf  kadın olmak, bir erkeğin onu mutlu etmesinden daha çok mutlu ediyormuş.24 yıl süren bu araştırma sonucunda kadının zayıf olması  erkeğin ruhuna yapabileceği etkiden daha fazla etki uyandırıyor.,

Uzmanlar aşırı kilonun olumsuz etkisinin hayatın her alanına yansıdığını belirtirken,aşırı kiloluluk  ise kadınların sürekli aklında olan bir durum ve zihnin arka planında değil , ön planında duruyor.Nedeni ise;toplumda şekilciliğe,kalıp zihniyete  çekiciliğe gibi faktörlere verilen önemden kaynaklanıyor. Bekar olmak bile kilolu olmaktan  çok daha kabul gören bir durum.

Bu yüzden bayanlar;eşiniz ,sevgiliniz istiyor diye zayıflama planları kurmayın. Kendinizi rahat huzurlu ve daha mutlu etmek için zayıflayın. Bu şekilde eminim ki hayattan daha çok zevk alacaksınız. Şimdiden kolay gelsin….

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>