Yosun Sabunu ve Faydaları

yosun sabunu

Yosun Sabunu Nedir?
Yosun sabunu içerisinde bir çok vitamin ve mineral içeren 100% doğal, katkı maddesi içermeyen bir sabundur.
Deniz yosunundan elde edilir. İçerdiği mineral ve aminoasitler sayesinde başta selülit olmak üzere bir çok cilt hastalığının tedavisinde kullanılır. Cilde parlaklık verir. İçerisinde yer alan mineraller ile cilde duruluk ve ferahlık verir. Deniz yosunu içinde barındırdığı tuz ile antiseptik bir özellik te taşır. Cildi bakterilere karşı korur.

Yosunlar A,C,B1,B2,B6,B12,E gibi vitaminleri bünyesinde bulundurur.Selülitlere karşı etkili çözüm
Yosun sabunu selülit için etkili bir çözümdür. Mineral ve vitamin barındırması açısından çok zengindir. Cilde rahatlık verir, parlatır. Denizden aldığı mineraller ile deriyi dinlendirir. Yosun sabunu ile banyo yapıldığı taktirde deri üzerindeki ölü tabakayı anında yok eder. Yosunlar yüksek miktarda protein, mineral ve vitamin içerirler, kalsiyum, fosfor ve iyot açısından da zengindirler. Yosunlar A-C-B1-B2-B6-B12-E gibi vitaminleri barındırırlar
Cildin dengelenmesinde ve tenin parlamasında son derece etkilidir, cildin yaşlanmasını önler. Deniz yosunlu sabunlarla yıkanılan ciltlerdeki değişimi kısa süre içinde sizde fark edeceksiniz. Denizden aldığı mineraller deriye dinginlik verir.
İçindeki yoğun A,B,C,ve E vitaminleri kolajen ve ilastin liflerinin oluşumunda büyük rol oynar. E vitamini ise cildin yaşlanmasını geciktirici önemli bir etkendir. Yosun, tuz içerdiğinden antiseptik özelliği de taşır bakterilere karşı koruyucudur.

Yosun Sabunu
1 KG’DA 6 Kalıp bulunmaktadır.
%100 EL YAPIMI.
Orjinal ürün kullanmaya dikkat ediniz

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>