Yıkanabilir Bebek Bezi BabyNeo

yıkanabilir bebek bezi babyneo

BABYNEO Yeni Nesil Yıkanabilir Bebek Bezi – Kırmızı
İster doğumdan itibaren Yıkanabilir Bebek Bezi… İster yüksek emici özelliğinde Alıştırma Külodu… İkisi bir arada.

Yıkanabilir Bebek Bezi BabyNeo İçeriği:
1 adet Sızdırmaz Yeni Nesil Ana Gövde
1 adet Sızdırmaz Yeni Nesil Emici Ped

Yıkanabilir Bebek Bezi BabyNeo Beden:
3,5-10kg için 1 Beden
10-20kg için 2 Beden

Yıkanabilir Bebek Bezi BabyNeo Özellikleri:
Pişiğe yol açmaz
Anti-bakteriyel
Anti-alerjik
BPA ve PVC içermez
Kimyasal Jel içermez
Tuvalet eğitimine yardımcı olur
Çift katmanlı sızdırmazlık
60°C’de yıkanabilir
Kolay temizlenir, çabuk kurur
Doğa dostudur

Yenilenen modeli ile içte bulunan Emici Ped de artık sızdırmazlık özelliği kazandı. Böylelikle belli bir süre sadece içteki pedi değiştirerek kullanıma devam edebilirsiniz. Üstelik eskisine göre daha da fazla emici. Ama hala eskisi gibi yumuşak ve ince. Temizlemesi çok kolay ve çabuk kuruyorlar. Çamaşır makinanızdan neredeyse kuruya yakın çıkartıyorsunuz. Yeni Nesil tekli ürünleri isterseniz Günlük Set’e destek olmak için değişik renklerden alabilir, isterseniz istediğiniz renklerle ve ayrı satılan 2’li Yeni Nesil Sızdırmaz Emici Ped Setlerimizden tamamlayarak kendi setinizi oluşturabilirsiniz.

YENİ NESİL BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri ile artık yıkanabilir bezi kullanmak çok daha kolay ve çok sağlıklı. Bu TPE patentli yeni model ile artık bebekler daha rahat hareket edebiliyorlar. Çünkü daha ince ve yumuşak, ama daha fazla emici. Çok özel olarak üretilen iç kumaşı sıvıyı hızla emerek alt katmanlara iletir ve kısa bir süre içinde bebeğinize kuruluk hissi verir. Dış yüzeyde kullanılan özel NANO teknolojisi sayesinde sızıntılar artık sona eriyor. Bacak kısımlarındaki çift bariyer hem bezin bebeğin altına tam oturmasını sağlıyor, hem de bacaklardan sızıntıları engelliyor. Üstelik kullanılan tüm kumaşlar anti-alerjik ve anti-bakteriyel.

Hava geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava almasını sağlar. Bezin içinde sıcak nemli havayı barındırmaz ve pişik oluşumuna sebep olan nedenleri azaltır. Erkek çocuklarda fertility/sperm üretim yetisinde olumsuz etki yapmaz. Özel TPE patentli modelimiz sayesinde bebeğinizin midesine alttan basınç yaparak, özellikle beslenme sonrası reflü’ye neden olmaz. Bebeklerin bezden 3 ila 6 ay daha önce kurtulmalarına yardımcı olur. Kanserojen etkisi bulunan, alerji, astım, cilt tahrişi gibi bir takım hastalıklara neden olan TBT, Dioxin, Sodyum Polyacrylate Emici Jel, PVC ve parfüm içermemektedir.

BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri bebeğiniz kadar çevre açısından da çok sağlıklıdır. Üretiminde çok daha az enerji ve daha az geri dönüşümü olmayan kaynaklar kullanılmakta, çok daha az geri dönüşümü olmayan atık su ve katı atık oluşturmaktadır. Doğada yüzyıllarca kaybolmayacak atık oluşturmaz.

Bu Yeni Nesil bezleri ister bebeğiniz ilk doğduğu andan itibaren normal bir bebek bez gibi kullanabilir, isterseniz ilerleyen dönemlerde alıştırma külodu olarak kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizde kullanılan her malzemenin Öko-Tex 100 Standardı’nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 belgesi bulunmaktadır.

Ürünün işlevini koruyabilmesi için sadece BabyNEO Yeni Nesil Emici Ped’lerle kullanımı önerilir.

KULLANIM

Bezi bebeğinizin altına bağlamadan önce ön taraftaki çıtçıtları açık bırakarak veya kapatarak bebeğinizin bedenine göre ayarlayınız. 1 beden 3,5-10kg; 2 beden 10-20kg arası bebekler için uygundur.

Yıkanabilir Bebek Bezi BabyNeo Adım 1

Emici pedi ana gövdenin üzerine yerleştirip alttan çıtçıtlar kapatın.

Yıkanabilir Bebek Bezi BabyNeo Adım 2

Bezi bebeğinizin altına önde kapanacak şekilde yerleştirin ve ön kısmı yukarı doğru kıvırın.

Yıkanabilir Bebek Bezi BabyNeo Adım 3

Bezin sağ ve sol arka kulaklarını öne doğru getirip, bez bele tam oturacak şekilde cırt bantları önde kapatın

BAKIM VE YIKAMA

Bebek bezinizi, pedi ile birlikte çamaşır makinasında 60oC’de yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Ayrıca yumuşatıcı da kullanmayınız, çünkü yumuşatıcı ipliğe yapışır ve emiciliği engeller. Ütülemeyiniz. Kesinlikle kaynatmayınız. 60oC’lik ısı bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir.

Bezi bebeğinizin altından çıkardıktan sonra var ise katı dışkısını tuvalete dökünüz. Kirli yıkanabilir bebek bezleri genelde kumaş bir çantada bekletilebilirler. Yıkama gününden önceki akşam çamaşırları soğuk suda bekletiniz. Sonra çamaşır makinasında yıkayınız. Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında veya kurutma askısında kurutulabilir.

Yıkamadan önce çamaşır makinanızda hem kendi kumaşına hem de diğer çamaşırlarınıza zarar vermemesi için, bezinizin kulak bölgelerindeki cırtbantları içe kıvırıp yıkama bantlarına yapıştırmayı unutmayınız.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>