Vücut Sarkmalarına Karşı Elektro Terapi

Kasların çalışmasını sağlayan Elektro terapi yöntemi ile yapılan tedavi detoks, lifting, incelme ve sıkılaşma sağlanır. Spor ve rehabilitasyon gibi seçenekler de yer alır. Vücuda stres ve rahatsızlık vermeden uygulanan bir yöntemdir. Elektro terapi ile yapılan tedavi seçeneklerinden size uygun olan, vücudunuzun ihtiyacı olan bakımlar uygulanabilir.

Vücut sarkmalarında elektro terapi uygulanır. Gevşemelerin giderilmesinde de kullanılan ideal bir yöntemdir. Kadınlarda doğum sonrasında özellikle karın bölgesinde oluşan sarkmaların giderilmesi için elektro terapi uygulaması yapılır. Sık sık alıp verilen kilolar nedeniyle vücut yapısında gevşeme de oluşur. Bu tür problemlerin giderilmesinde ilk olarak elektro terapi yöntemi tercih edilir.

Spor yaparak bile çalıştırılması zor olan karın, kol ve bacak içleri gibi bölümlerde, biyostimülasyon ile sıkılaştırma sağlanabilir.

Yaklaşık 15 seans yapılan uygulamalar neticesinde ilk fark edilen önce sıkılaşma, ardından bedende incelme ve gerginliktir.

Yağ yakımında artış, kollajen ve elastin stimülasyonu, elektro terapi ile selülit tedavisi de ultrason uygulaması kombine edilerek desteklenmektedir.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>