Uzun Saç Trendi

Özgürce kullanabildiğimiz, istediğimiz şekli verip istersek farklı şekillerde topuz yapabildiğimiz uzun saçlar, her kadının isteğidir.

Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak belki de güzelliğin en önemli işaretidir. Oldukça sade bir makyajla bile dikkat çeken uzun saçlar birçok yüz tipine uyum sağlar. Uzun saçlarınıza kakül kestirerek hareket katabilirsiniz. Özellikle alnınız açıksa kakül ile bu açıklığı giderebilirsiniz. Ayrıca yüzünüzün çekiciliğini vurgulayabilirsiniz. Arka kısımlarda katlı kesimler uygulanabilir.

Dalgalı, permalı, düz ya da topuz olarak istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz uzun saçlar için istediğiniz renkleri de uygulayabilirsiniz. Işık gölge oyunu gibi duran birbirine yakın tonlardaki renkleri kullanarak yapılacak gölge, saçlara ahenk ve yüzünüze canlılık katacaktır.

Klasik ve modernin bir arada olduğu, yaratıcı ellerden çıkmış örgü saç modeli, uzun saçlar için en ideal tarzları yaratacaktır. Hem rahatlık hem de gösteriş sevenler için en güzel saç örgü modellerini mutlaka denemelisiniz!

Rahatlık benim için önemli diyorsanız su dalgası saçlar yaparak, sabah kalktığınızda bile bakımlı görünebilirsiniz. Kolay şekillenen dalgalı saçları her ortamda kullanabilirsiniz. Saçlardaki dalgalar ince ve uzun yüzlere de hareket katarak, yüz hatlarını vurgular, çene bölgesindeki sivri görüntüyü yumuşatır.

Kat kat kesilmiş saçları daha çok kare yüzlerde önerebiliriz. Böylece şakaklarınızı belirginleştirebilir, keskin hatları yumuşatabilirsiniz.

Uzun saçlarınızı boyama işlemi sırasında, gözlerinizdeki rengi vurgulayacak, derinliği ve etkileyici bakışları ortaya çıkaracak renkler seçmeye özen gösterin.

Gece davetlerinde giyeceğiniz kıyafetler de uzun saçlarınızı şekillendirmeniz için size ipucu verecektir. Özellikle sırt dekoltesine, şık bir topuz iyi gider. Barda yapılacak bir parti için uzun ve sağlıklı saçlarınızı alabildiğine serbest bırakıp, dağıtabilirsiniz. Gece makyajınız ve jean pantolonla birlikte göz alıcı görünebilirsiniz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>