Sonbahar-Kış Oje Modasında Tırnaklarınız Konuşacak

El ve tırnak bakımı bütün kadınlarımız için önemlidir. Süslü tırnaklarla gezmeyi seven kadınlar için 2013-2014 sezonu tırnak modasından ipuçları vereceğiz.

Sonbahar-kış oje modasında, soğuk tonlar tırnaklara yansıyor. Daha çok nude, pastel ve mat renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Tabi ki metalik renkler ile bordo tonları da tırnaklarınızı renklendirecek. Kırmızı ojeler ise pek görünmüyor.

Artık ayakkabı ya da çanta takıntısı olan bayanların yanında, süslü tırnak tutkunu bayanları da görebiliriz. Süslü tırnak modasında, tıpkı yeni bir akım gibi tüm kadınlar arasında hızla yayılıyor.

Birçok farklı renge sahip ojeler, kendi tasarımlarınızı tırnaklarınıza yapabilmenizi de sağlıyor. Farklı desenleri ve şık detayları barındıran takma tırnaklar da 2013-2014 tırnak modasında çok tercih ediliyor.

Bu sezon koyu tonların yanı sıra açık renk ojeler de bayanların beğenisine sunuluyor. Sonbahar-kış ojeleri içinde koyu gümüş, metalik renkler ve krom renkleri en çok satılan renkler olmayı başardı bile.

Sonbahar-kış modasında parıltılı, simli ojeler çok konuşulacak. Dikkat çekici üç boyutlu süslemeler ve dantel işlemeler tırnaklarınızda muhteşem görünecek. İşinizi kolaylaştırmak için ruj renginizde ojeler de kullanabilirsiniz.

Siyah modası, sonbahar-kış oje koleksiyonları ile geri dönüyor. Dilerseniz siyahı süsleyebilir ya da farklı tarzlar yaratmak için manikür şeklinizi değiştirebilirsiniz. Farklı renkte ojeleri bir arada bulabileceğiniz oje setlerini de edinebilirsiniz.

2013-2014 Sonbahar-Kış oje trendlerini, moda kategorimizde yer alan “Doğanın Tüm Renkleri Tırnaklarınızda…” isimli galerimizde görebilirsiniz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>