SICAK SOĞUK KOMPRES JEL HEP YANINIZDA

Günlük hayatımızda pek çoğumuz bazı istenmeyen küçük kazlarla karşılaşabilir ve vücudumuzu incitebiliriz. Yanlışlıkla ayağımızı burkabilir, başımızı bir yerlere çarpabilir veya bileğimizi incitebiliriz.

İstenmeyen sürpriz kazalarda sıcak ve soğuk kompres imdadınıza yetişecek ve yaşadığınız acıyı hafifletecek. Her evde ve iş yerinde bulunması gereken önemli ve etkin bir ilk yardım malzemesi olan sıcak soğuk jel kompres Küçük boy ile kazalara karşı önleminizi hemen alın!

Sportif zedelenmeler, morarma, burkulma veya darbe alma gibi durumlarda kullanabileceğiniz kompres jel, aynı zamanda kas ağrıları, romatizma ve kireçlenme gibi şikayetleri olan kişiler için de doktor tavsiyesiyle kullanılabilir.

Yaşanılan duruma ve tercihinize göre sıcak veya soğuk olarak kullanabileceğiniz sıcak soğuk jel kompres küçük boy, içindeki jel sayesinde oldukça kolay bir kullanım imkanı sunuyor.Soğuk jel kompres olarak derin dondurucuda 2 saat bekletildikten sonra kullanılabilen ürün,sıcak kompres olarak sıcak suda ya da mikrodalga fırında ısıtılarak kullanılabilir.

Sıcak Soğuk Jel Kompres Küçük Boy Özellikleri

-Sportif zedelenmeler, morarma, burkulma, darbe alındığında,

-Baş çarpmaları, baş ağrısı, migren ve diş ağrıları için,

-Kas ağrıları, romatizma ve kireçlenme gibi durumlarda doktor tavsiyesiyle kullanılabilir

-Gereğinden fazla ısıtılmamalıdır

-Ciltle doğrudan temas etmemelidir

-Kılıfına, havlu ya da beze sarılarak kullanılabilir

Sıcak Soğuk Jel Kompres Küçük Boy Kullanım Şekli

Soğuk kompres için: Derin dondurucu ya da buzdolabının buzluk kısmında 2 saat beklettikten sonra kılıfına, ince bir bez ya da havluya sararak istenilen bölgeye uygulayın.

Sıcak kompres için: 60 ya da maksimum 80 derecedeki suda 10 dakika ya da mikrodalga fırında 300W’da 5 dakika bekleterek kılıfına, ince bir bez veya havluya sararak istenilen bölgeye uygulayın.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>