Sanal Ortamda Evlilik

Sanal Ortamda Evlilik

Sanal Ortamda Evlilik

İnternet dünyasında yaşadığımız şu dönemlerde ne yazık ki artık sevgilerde sanal ortama yaşanmaya başlandı.Tabi bu sevgilerin ne derece sağlıklı olduğu da tartışılır.İnternetin ,sanal dünyanıın bir çok olumlu yanı olduğu gibi en olumsuz yanlarından biride hiç şüphesiz budur.

Sanal ortamda eş bulma girişimleri sağlıksız olduğu gibi tehlikelidir  de aynı zamanda.Evlilik sonuçta ciddi bir kurumdur ve bu ciddi kurumun temellerine sahte dünyanın yalanlarını atmak hiç de mantıklı bir karar değildir.

Gazete ve televizyonlardaki evlilik ilanları ,chatler ve sana ortam arkadaşlıkları tamamen para tuzağından ibarettir.Bu tür girişimlerle insanların duyguları sömürülmektedir  ve bir  de bakmışsınız ki koca bir yalanın içindesiniz.

Evlilik çok güzeldir içtenliği ile samimiyeti ile dayanışması ile her şeyi ile ayrı bir tada sahiptir. Sanal ortamda ise bunu bulmanız imkansızdır.Samimiyet ,dürüstlük ve içtenlik yoktur gerçek sevgiyi ise bulmanız imkansızdır bu yüzden bu tür ortamlarda eş bulma arayışını doğru bulmadığımızı belirtmek isteriz.

Bilgi çağının bize kazandırdığı güzel bilgileri ve olumlu yanları hayata geçirmekte, kullanmakta fayda var.Fakat eş bulma gibi zaman kaybettirici ve bize  yalandan başka bir şey kazandırmayan sanal ortam arkadaşlıklarından da uzak durmanız yapılacak en doğru iştir. Yanınızda olan güvendiğiniz ve sevgisine inandığınız kişilerle evlenmenizi  Kadinsalblog olarak gönülden isteriz.:)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>