Reiki Hangi Hastalıklar İçin Uygulanır?

Reiki, her tür enerji tıkanıklığını gideren evrensel bir yaşam gücü enerjisi anlamına gelir. Buradan hareketle Reiki’nin hangi hastalıklar için uygulandığını sizler için öğrendik.

Bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen sağlıklı insanların da rahatlamak için, hastalığının tedavisine destek almak isteyenlerin ya da uykusunda huzuru bulmak isteyenlerin uygulayabileceği Reiki, şifa verici doğal bir enerjidir.

Reiki uygulayan kişilerde soğuk algınlıklarından kansere, genetik hastalıklardan ağrılara, çok çeşitli bedensel rahatsızlıklar ile birlikte basit yanıklar ve kesiklerde olumlu sonuçlar alınabilir. Kanamalı hastalıklarda kanı durdurmak için Reiki uygulanır. Kalp pili olan hastalarda kalbin etrafında Reiki uygulamak faydalı olabilir. Kemik kırıklarında ve açık yaralarda da Reiki ile başarılı sonuçlar alınır.

Reiki ile şifa bulmak için her konuda başarıya ulaşmakta olduğu gibi uygulanan yönteme yani Reiki’ye inanmak gerekiyor. Psikolojik olarak Reiki’ye inandığınızda ve uyguladığınızda çok kısa süre içinde rahatlatarak, etkisini kısa sürede gösterecektir.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>