Parfümünüz Kalıcı Olsun

Moda tutkunlarının vazgeçemediği parfümler, kalıcı olduğunda daha etkileyici olduğunu hissettiriyor.

Teninize uygun kokusuyla çevrenizdekileri bile etkileyen en sevdiğiniz parfüm, bir türlü kalıcı olmuyor. Gün içinde sürekli yenileme ihtiyacı hissediyorsunuz. Peki, parfümün kalıcılığını artırmak için bu yöntemleri denediniz mi?

Parfümün kalıcı olması için bazı öneriler hazırladık. Deneyin, parfümünüz kalıcı olsun!

Üzerinizde kalıcı etki bırakması için parfüm nasıl kullanılmalı diye merak ediyorsanız, yazımızı okuyabilirsiniz.

Unutmayın! Parfüm her zaman temiz tende daha güzel ve etkileyici kokar. En beğendiğiniz parfümü, banyodan sonra teninize sıkabilirsiniz, daha kalıcı olduğunu hissedeceksiniz.

Parfümü uzun süre kullanmak için göğüs arası, bilekler, boyun, diz araları ve kulak arkasına sıkarak etrafa saatlerce güzel bir koku yayabilirsiniz.

Yağlı bir cilt tipiniz varsa parfüm daha uzun süre teninize hapsolacak ve kalıcı olacaktır. Kuru ciltlerde ise etkisini çabuk kaybeden parfümü gün içinde tekrar sıkmak gerekebilir.

Sadece moda olduğu ya da ünlü birileri önerdiği için parfüm seçmeyiniz. Önemli olan size hitap eden, teninize uygun parfümü almanızdır. Parfümü almadan önce deneyin ve yaklaşık 3 saat sonra hatta gerekirse 1 gün bekleyerek kokunun değişip değişmediğini anlamaya çalışın. Bu denemeden sonra parfümü satın alın. Vaktiniz yoksa parfümü sıktığınızda ilk 10 dakika bekleyip, parfümün gerçek etkisinin ortaya çıktığını hissedebilirsiniz.

En fazla üç koku deneyerek doğru parfümü bulmaya çalışın. Fazla sayıda parfüm denemek, kokuların birbirine karışmasına ve yanlış seçim yapmanıza neden olabilir.

Buzdolabında saklanan parfüm daha uzun süre kullanılabilir. Serin ve karanlık yer, parfümü muhafaza etmek için ideal olacaktır.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>