Mucize Meyve “Acai Üzümü”

Son günlerde en popüler olan meyvelerden biri olan “Acai Üzmü” Brezilya ormanlarında yetişiyor. Sağlıklı beslenmede ve en önemlisi de kilo vermede yardımcı oluyor.  Mucizevi bir meyve bana göre.

Güney Amerika ‘da uzun yaşamın sırrını “Acai Üzmü” ne bağlayan yerliler enerji almak için tüketiyorlardı. Günümüzde ise “Acai Üzmü” diyetisyenler için vazgeçilmez  haline geldi. Ayrıca meyvenin en önemli özelliklerden biride antitoksidan oranı çok fazla.Bundan dolayıda vücuda tam bir detox etkisi yaratıyor. Yağ hücrelerinin arasına girmiş zararlı toksinlerin atılmasında yardımcı oluyor. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve bu şekilde daha kolay kilo verilmesini sağlıyor.

Santevit adı verilen ilaç ise “Acai Üzmü” nün etkisini 2 ye katlıyor.  Santevit acai berry tokluk hissi veriyor. Hedefi ise istenmeyen yağlardır. Kendinizi güvende hissetmeniz içinde kan değerlerinizi denge tutarak sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. İçerdiği minareller sayesinde kemik erimesi gibi hastalıkları da tedavi eder.

Ayrıca santevitin içinde krom bulunması sebebiyle de açlık duygunuzu köreltir. Bu şekilde tekrar kilo almamanızı sağlar. Mide istediğini yer fakat az olduğu içinde yorulmaz. Tamamen doğal olan santevit ‘in içeriği sağlıklı ve zayıf olmanıza yardımcı olacaktır. Sağlıklı ve uzun yaşamanız dileğiyle..

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>