Yatak Odası Modelleri

Modern, avangarde, country, ahşap yatak odası tasarımları, yuvarlak yataklar, lake yatak odaları ve lüks karyolalar

Yaylı yatakları, yüksek ısı izolasyonu ya da iyi havalandırma özellikleri ön plana çıkarılan yataklarıyla, rahatlığınız ve huzurunuz için tüm detaylar düşünülmüş!

Yaşam alanımızın en önemli bölümü olan yatak odalarında, dekorasyon yapmak sanıldığı kadar kolay değil. Ama biz de boş durmadık, sizler için araştırdık…

Elimizin altında olmasını istediğimiz pek çok eşyayı barındıran yatak odalarının, kulanım kolaylığı ve yer tasarrufu sağlayan özelliklerde olması için yatağın bazalı olup olmadığına ya da şifonyerinin fonksiyonelliğine bakmak yatak odası seçiminde sizlere yardımcı olacaktır.

Odanızın büyüklüğü de alacağınız yatak odası takımında etkilidir. Yatağın odaya sığması ve hareket alanı bırakması önemlidir.

Oda takımı için renk seçiminde kararsız kalırsanız, duvarların rengi size yardımcı olabilir. Duvar renkleriyle uyum sağlayacak tercihler yapabilirsiniz. Farklı tarzlardan hoşlananlar ise zıt renklerin yaratacağı etkiyi denemeliler… Yeşil, mavi ve pastel sarılar rahatlatan özellikleriyle dikkat çekiyor. Parlak kırmızı, turuncu ve pembeler ise yatak odanızda sıcak, enerjik bir etki yaratıyor. Seçimlerinizde önemli olan rahat ve iyi uyku uyumanızı sağlayacak olan renklerdir.

Renklerin, uyku üzerindeki etkisi hakkında küçük bir araştırma yapıp, kaliteli uykuya yardımcı olacak ve sizi bu konuda etkileyecek renkleri öğrenebilirsiniz.

Yatak odası takımında yer alan gardırop, duvardan duvara uzanan büyüklükte ise sürgü kapaklı olanlar yer tasarrufu için kullanışlı olabilir. Fazla eşyası, kıyafeti ve aksesuarı olan çiftler için askı bölümü, raf ve çekmeceleri fazla olan dolaplar her sezonda en çok alıcı bulanlar arasında…

Çok tercih edilen yaylı yataklarda, yay sayısının fazlalığı, yatağın kalitesinin bir göstergesidir. Lateks, yani doğal kauçuk yataklar ise oldukça esnek, yüksek ısı izolasyonu ve iyi havalandırma özellikleri nedeniyle kullanılır.

Yatak odası takımı arayanlar veya yatak odasını değiştirecek olanlar! En moda yatak odası modelleri, fotoğraf galerimizde…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>