Manyetik Oje

manyetil oje

Oje piyasasının en bilinen markalarından Golden Rose yeni Magnetic Nail Lacquer serisiyle karşımıza çıktı. Bu serinin en dikkat çekici yönü metalik renklerden oluşması. Metalik renklerden hoşlanan bayanların tercihi olacaktır. Çünkü hem metalik renkler hem de üzerinde oluşan dalgalı şekiller çok güzel görünüyor. Aslında şunu da söylemeden geçelim. Bu ojeler insana biraz soğuk ama havalı bir görünüm katıyor.

Peki manyetik ya da magnetik oje nasıl yapılır? Nasıl uygularsak iyi sonuç alırız?

Golden Rose Magnetic Nail Lacquer serisi oje ve magnet oluşmaktadır. Öncelikle satın aldığınız ojeyi kalın bir tabaka oluşacak şekilde tırnağınıza sürün.Hemen ardından oje ile verilen magneti tırnağınıza yaklaştırın ama sakın değdirmeyin. Bu halde 5-10 saniye bekleyin.Daha sonra aynı işlemi diğer tırnaklara da uygulayın. Eğer magnete oje bulaşırsa temizlemeden kullanmayın. Çünkü istenilen etki oluşmaz. işin püf noktası oje kurumadan hemen magneti yaklaştırmaktır.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>