Lansinoh Manuel Göğüs Pompası

lansinoh manuel göğüs pompası

Lansinoh Manual Göğüs Pompası %100 polipropilenden, anne sütünün saklanması için tercih edilen plastikten üretilmiştir. Eşsiz Comfort SealTM – koruyucu göğüs yastığı daha rahat ve etkili bir sağım yapmanızı sağlar.. Ergonomik sapı, hafif ve kompakt tasarımı tek elle kolaylıkla kullanılma ve güvenle taşınabilmesine olanak verir. Pompa sessizdir, kurulması ve temizlemesi kolaydır (bulaşık makinesinde yıkanabilir). Ambalajının içinde , pompanın yanısıra iki ekstra valf ve bir yedek silikon diyafram, iki saklama şişesi, şişe halkaları ve sızmayı önlemek için özel tasarlanmış kapatma diskleri bulunmaktadır..

Lansinoh manual göğüs pompasının özellikleri

Rahat Eşsiz Comfort SealTM – koruyucu göğüs yastığı rahat ve düzenli vakum sağlayarak Süt akışını hızlandırır, göğse tam uyum sağlar. .

Güvenli Anne sütünün saklanması için tercih edilen ve Bisphenol A içermeyen polipropilenden üretilmiştir, bulaşık makinesinde yıkanabilir..

Ergonomik Ergonomik sapı bileğinizi yormadan tek elle kullanmanıza olanak sağlar, bebeğin emiş ritmini taklit eder. .

Taşınabilir kurulumu kolay ve hafif olduğu için rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz..

Etkin hızlı, hafif, rahat kullanılabilir, elektrik veya pile ihtiyaç duymazsınız.

Stardart ölçü Standart ölçülerde olduğu için bir çok biberona uyumludur direk sağım yapabilirsiniz.

Aksesuarlar Lansinoh göğüs pompası sadece 7 parçadan oluşur. İki adet ekstra valf, yedek silikon diyafram, 2 adet süt saklama şişesi, şişe halkaları ve sızmayı önleyen kapatma diskleri paket içinde sunulmuştur, süt saklama şişelerini ayrıca satın alabilirisiniz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>