Korse Diyip Geçmeyin

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Özel pamuklu ve elastik kumaştan üretilmiş olan bu korse önde total abdomeni kapsar. Arkada sacramu içine alarak D4’e kadar uzanır. Omuz bantları alt dorsal bölgede çapraz kesişerek ekstansiyon sağlamaktadır. Tedavi süresi sonunda bu çelikler çıkarılarak korsenin bir süre daha çeliksiz olarak kullanma imkanı sayesinde egzersizle beraber adrofi muscular tonusunun komplikasyona meydan vermeden kazanılmasına yardımcı olur.

Endikasyon

Bel fıtıkları. Hipermodil yada dejeneratif değişiklikler. Akut ve kronik lumbago. Ameliyat sonrası.

1.Bel altı bölgesinide kapsamaktadır. Bu sayede omurgaya tam destek sağlar.
2.Omurilik ameliyatları sonrası,omurgadaki kaymalar,akut ve kronik lumbago,osteoporoz,kifoz, vertebra bozukluklarında kullanılır.
3.Omuriliğe kadar uzanan parelel yaylı çelik balenleri bulunmaktadır.Paraverteral elastik balenlerlede destek sağlamaktadır.
4.Anatomik vücut ölçülerine uyum sağlayacak ebatları mevcut olup.Yukarıdaki ölçüm tablosundan seçiminizi yapıp siparişinizi verebilirsiniz.
5.Korse hava geçirgen ve terlemeyi önleyici gözenekli misinalı kumaştan imal edilmiştir.
Ürünü almaya karar verdiyseniz.Bir mezro yardımı ile belinizin en kalın yerinden bel ölçünüzü tespit ediniz.Ölçüm tablosundaki ölçüleri kontrol ederek bedeninize uygun olanı seçip siparişinizi veriniz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>