Kilo Almanın Yolları

kilo almanın yolları

Konu size ilginç gelebilir. Çünkü etrafımızda genelde kilo vermek isteyenler vardır. Kilo almak istenir mi ? Diye soruyorsunuzdur eminim. Evet istenir.Hemde kilo vermekten daha çok. Aşırı zayıf bayanlar kilo almak için çok farklı yollara başvuruyorlar bir çok yöntem deniyorlar. Bu konuda bizde bir tavsiye vermek istedik.

En etkili kilo alma yöntemi öğün sayısını artırmaktır. Böylece sağlıklı bir şekilde kilo alabilirsiniz.Zaten kilo alamayan insanların en büyük problemi iştahsızlıktır. Öğünlerinizi artırarak bu problemi de ortada kaldırabilirsiniz. Bol proteinli gıdalar tüketebilirsiniz veya protein hapları da kullanılabilir.

Kilo aldıran yiyecekleri yemenizde size hız kazandıracaktır. Mesela üzüm kurusu ve avakado meyveleri iştah açar. Onun dışında bazı yağlı yiyeceklerde kilo aldırır.Halk arasında da bilinen balık yağını da tüketebilirsiniz.

Her yazımızda vurguladığımız tek konu düzenli yaşam ve stresten uzak durmak. Eğer hayatınız düzenli olursa ve -stresten uzak durun -demiyoruz azaltırsanız kilo almanızda hızlanacaktır. Böylelikle istediğiniz görünüme kavuşacaksınız. Şimdiden kolay gelsin..

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>