İhtiraslı Bir Kadın: Akrep Burcu

Burçlar arasında kendine güveni en üst düzeyde olan akrep burcu kadını, gizemli ve derin bir güzelliğe sahiptir.

Daha fazla fırsat ve daha fazla özgürlük isteyen akrep burcu kadını ihtiraslıdır ve bu nedenle içten içe erkek olarak doğmayı da istemiştir. Erkeklerin yapabildiği her konuda başarıya ulaşabilecek güç ve akıl vardır akrep burcu kadınında…

Söz sahibi olabilecek akrep kadını, karşısındakine hükmetmeyi sever. Hipnoz edici bakışlarıyla erkekleri etkiler ve aşk ilişkilerinde oldukça başarılıdır. İlişkilerinde ipleri elinde tutmayı sever, sezgileri kuvvetli olduğu için de erkeğini kolayca yönlendirebilir.

Duyguları derinlemesine ve yoğun yaşayan akrep burcu kadını, kontrolünü kaybettiği zaman aşırı tepkiler verebilir. Oldukça ihtiraslı yapıları nedeniyle kaybetmeyi sevmez, elde etmek istedikleri için her şeyi yapar. Savaşçı tarafı da vardır akrep kadınının ve intikam almaya bayılır.

Tüm özelliklerinin aksine aşık olduğunda oldukça sadakat gösteren bir kadındır. Akrep burcu kadınının özelliklerinden biri de eşini memnun etmeye çalışması ve ilişkilerinde seçici olmasıdır. Güçlü ve düşünen insanları dost edinmek ister ve uzun süreli dostluklar yaşar.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>