Islak Mendil

kolonyalı ıslak mendil

Günümüzde gittikçe yaygınlaşan ıslak mendil kullanımı, yanında kolonyalı mendil kültürünü oluşturdu. Hijyen açısından tercih edilen hijyenik mendil sağlık açısından da hijyeni temsil ediyor mu acaba?

Özellikle çocukların altını temizlemede kullanılan hijyenik mendil, kolonyalı mendil ve ıslak mendil çocuklarımızın sağlığını ne boyutta etkiliyor. Bunların cevabı yazımızın devamında…

Kolonyalı mendiller bu aralar lokanta ve kafeteryalarda karşımıza çıkıyor. Hijyenik mendil kutusunun içinde yemekten sonra ikram ediliyor. Bizde bu ıslak mendillerle elimizi ağzımızı siliyoruz. Bu konularda çok hassas davranmalıyız.

Bazı firmalar insan sağlığını hiçe sayıp kolonyalı mendillerin içinde kullandıkları kanserojen maddeleri kullanıyorlar. Islak mendil imalatında maliyeti düşürmek için insan sağlığını hiçe sayıyorlar. Hijyenik mendil kullanırken çok dikkatli olmalıyız.

Kolonyalı mendil imalatında; üretilen ıslak mendil içerisinde kullanılan ham maddeler çok önemli değerdedir. Bazı kalitesiz hijyenik mendil ürünleri biz ve çocuklarımızın sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir.

Kolonyalı mendil, ıslak mendil ve hijyenik mendil üreten firmaların bu konuda hassas davranmadıkları kesin. Bizim araştırıp ve siz okurlarımıza önerebileceğimiz bir kaç tane kolonyalı mendil, ıslak mendil ve hijyenik mendil firması sunuyoruz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>