Hangi Kadın Alış Veriş Yapmayı Sevmez?

Kadınsanız ve kendinizi kötü hissediyorsanız,alış veriş sizin için adeta ruhi bir terapidir. Ev hanımları için ise bulunmaz bir nimet .Alış veriş esnasında kendiniz için bir kaç bir şey almanız ,dışarıya çıkmanız size iyi gelecektir.

Bu şekilde zamanın nasıl geçtiğini  hem anlamayacaksınız, hem de önemli olduğunuzu hissedeceksiniz.Alışverişin yanında sizi başka ruhi terapi sağlayacak bir önerim var o da günlük yürüyüşler. Hem sağlığınızı için faydalı hem de cebiniz için:)

Her kadın zaman zaman ruhi bunalımlar yaşayabilir,önemli olan konuyu abartmadan sizin için en faydalı olanı araştırıp,hayatınıza uygulamak,öncelikle derin nefes alarak kısa yürüyüşleri denemekte fayda var. Bunu rutin hale getirmeyi  başarabilirseniz ,  hayat eskisi kadar çekilmez olmayacak.  Ayrıca günlük 1 saatlik Yürüyüşler  fazla kilolarınızdan da sizi kurtaracaktır.Sağlıklı ve bol kahkahalı bir yaşam sürmeniz dileğiyle.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>