Hakan Akkaya moda takipçileriyle buluşuyor

Tasarladığı kıyafetlerle ve gerçekleştirdiği başarılı moda programlarıyla herkesin beğenisini kazanan ünlü tasarımcı Hakan Akkaya, n11.com’da stil danışmanlığı yapmaya başlıyor. Son trend stil önerilerini n11.com üyeleri ile paylaşacak olan başarılı tasarımcı, hafta sonu, gece ve ofis stilleri, sezonun anahtar parçaları, moda tüyoları ve kombin önerileri ile sezonun en iddialı moda stillerini takipçilerine sunuyor.

Hakan Akkaya her hafta binlerce ürün arasından özel olarak seçeceği ürünlerden özel kombinler oluşturuyor ve hem erkek hem de bayanlar için alışverişi eğlenceli bir hale getiriyor. “ Hakan Akkaya ile Ne Giymeli” sayfasında hafta sonu, ofis ve gece stilleri olmak üzere 3 ayrı temada sunacağı kombinler erkek ve bayanlar için ayrı ayrı dizayn ediliyor. Ayrıca Hakan Akkaya, her hafta haftanın 11 ürününü seçiyor ve yorumları ile beraber n11.com’da moda severlerin beğenisine sunuyor. 

Haftalık ve aylık olarak vereceği stil önerilerinin yanı sıra Hakan Akkaya, yılbaşı ve sevgililer günü için özel konsept butikler oluşturarak n11.com üyeleri ile en şık kombinleri paylaşacak. Doğru hediyenin gücüne inanan ünlü tasarımcı, özel günlerde hediye fikirlerini ve seçimlerini de n11.com üyeleri ile paylaşacak. Özel günler için ne giymelisiniz, hangi renkleri tercih etmelisiniz, kıyafetler seçilirken nelere dikkat edilmeli ve modaya dair her bir detayı özenle açıklayan Hakan Akkaya, giyim tercihlerinizi yaparken herkesi n11.com’a davet ediyor.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>