Güzel Kadın Vücudu İçin Pratik Yöntemler

güzel kadın vücudu

Tarih boyunca kadınların vücudunun nasıl olması gerektiği hep konuşulmuş,üzerine yazılar yazılmış. Kadınlar güzel vücutlu olmak için tüm imkanlarını kullanmış.Birçok yöntem keşfetmişler.Peki bu yöntemler nedir?

Vücudunuzu şaşırtın

Hep aynı egzersizleri rutin bir şekilde yapmayın. Farklı sporlar yaparak farklı kasları çalıştırmak, daha fazla yağ yakmanıza yardımcı olur. Önerimiz eğer her gün yürüyüş yapıyorsanız, arada bir bisiklete binmeyi deneyin.

Kurallar koyun

Kendinize karşı katı olmak ve spor için kurallar koymak sizi daha disiplinli kılacaktır. Mesela spor yaparken yediğiniz yiyeceklere kurallar koyun. Böylece daha düzenli ve hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

-Az ve sık yiyin

Spor yaparken uyguladığınız beslenme düzeninin sıklığı ve niceliği çok önemli. Önemli olan sık ve az porsiyonlarda yemek. Ayrıca, ağır bir akşam yemeği yemek yerine, sabahları zengin bir kahvaltıyı tercih etmeyi de unutmayın.

-Güne zıplayarak başlayın

Sabah saatin alarmını ertelemek hemen hepimizin alışkanlığı haline gelmiştir. Bu erteleme işlemi yerine, uyanmanız gereken saatten 10 dakika daha erken uyanıp 5 dakika boyunca zıplayabilirsiniz. Evet, kulağa ve göze komik gibi gelse de, bunu yapmaya değer. Çünkü 5 dakika boyunca zıplamak hem 40 kalori yaktıracak, hem de metabolizmanızı hızlandıracaktır.
Evet yöntemler bizden uygulama sizden:)Kaslı ve sıkı bir vücut için bu pratik yöntemleri uyguladığınız zaman gözle görülür farkı fark edeceksiniz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>