Gazlı Kuzine 2012 Modelleri

gazlı kuzine

Eskilerin içinde börekler pişerken bir yandan da odayı ısıtan fırın sobalarına bugün modern mutfaklarda yeniden rastlamak mümkün. Teknoloji, mutfak aletlerini uzay teknolojisi ile donatırken nostaljik ürünleri yeniden yorumlamayı da ihmal etmiyor. Eski kuzinelerin modern versiyonları, gazlı kuzineler, görünüşleriyle bile insanı yemek yapmaya teşvik ediyor.

Kuzineler hem endüstriyel mutfak tarzına hem de Akdeniz tarzı mutfaklara yakışabilir. Bunu daha başka bir şekilde söylersek ister klasik ister modern tarzda bir mutfak dekore edin, bir kuzine her ikisine de uyacaktır. Profesyonel mutfaklarda da yer alan kuzinelerin ev tipi şık ve pratik modelleri ile mutfakta yemek yapmak ayrı bir zevk olsa gerek.

gazlı kuzine

Kuzinelerin nostaljik görünümlerinden söz ettik ama iş teknolojiye geldiğinde kesinlikle modern zamana ayak uydurduklarını söyleyebiliriz. Kuzineler doğalgaz üniteli, LP gaz üniteli, ızgaralı ve hatta kızılötesi fırınlı olmak üzere pek çok özellikte bulunabiliyor.

Fırın içleri ışıklandırılan ve kolay temizlenir özellikte üretilen bu pişirme cihazları çoğu kez dijital kontrol düğmelerine ya da LED gösterge paneline sahip olabiliyor. Kimi markalarda fırınınızın özelliklerini kendi isteklerinize göre belirleyebiliyorsunuz. Set üstünde ne tür bir ızgara istediğinize ya da ocak düğmelerinin renkli mi yoksa siyah mı olacağına kendiniz karar verebilirsiniz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>