Gamze İsteyen Bayanlar

Bazı insanlarda doğuştan olan gamzeler, estetik operasyonlarla artık herkes için mümkün! Kalça ve bel bölgesinde olan gamzelerse hem kadınlar, hem de erkekler tarafından tercih ediliyor.

Sempatik ve kadınsı bir görünüme sahip olmak isteyenler bıçak altına yatıyor. Kadınlar, yanak ve kalça bölgelerine yaptırdıkları gamzelerle kendilerini daha mutlu hissediyor. Sadece kadınlar değil, erkekler de gamzelenme trendini yakından takip ediyor.

Estetik, Plastik ve Cerrahi Uzmanı Erol Kışlıoğlu son aylarda gamze yaptırmak isteyenlerin sayısında artış gördüğünü söylüyor.

Gamze isteyenlerin yüzde 80’ini kadınlar, yüzde 20’sini erkekler oluşturuyor. Tabii ki bu oran ağırlıklı olarak yüzdeki gamze tercihiyle ilişkili oluyor. Erkeklerin gamze estetiği genellikle yüz olarak belirleniyor.

gamze isteyen bayanlar

Kadınlar ise görünüşteki çekicilik ya da tatlı bir ifade için yüz ve kalça bölgesini tercih ediyor. Yüzdeki gamzeler 20-50 yaş arasındaki kişiler tarafından tercih edilirken, bel gamzeleri 18-30 yaş arasındaki kişilere uygulanıyor.

Gamze estetiğinin diğer yapıldığı alanda pantolon bellerinin iyiden iyiye aşağıya kadar inmesi ve görünüşündeki çekicilik ile kalçaya yapılan gamze. Kadınların sınır tanımayan güzellik isteği estetik cerrahide de birçok yeni gelişime neden oluyor.

Sadece 20 dakika

Çok kısa süren bu işlemi lokal anestezi uygulayarak 15 – 20 dakikalık küçük bir operasyonla yapabiliyoruz”, diye konuştu.

Erol Kışlaoğlu, gamze operasyonlarının çok kolay uygulandığını vurgulayarak “Yüzde uygulanacak işlemde gamze istenilen bölge belirlenerek operasyona başlanır.

Kalçada ise orta hattın iki yanında istenilen yer işaretlenerek o bölgedeki iki milimetrelik bir kesik açıp içindeki yağı alınır.

Derinin altındaki yağ alındıktan sonra da o bölge çukur olarak görünür. Dileyenlere daire şeklinde, dileyenlere de kare şeklinde çukur yapabiliyoruz”, diye açıkladı.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>