Ev için Dekorasyon Trendleri..

Evinizin dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız fakat fikriniz yoksa o halde en yeni dekorasyon trendleri neler göz atmaya ne dersiniz?

dekor1

lkbahar yaz sezonuna damga vuran moda trendi şeffaflık, hakimiyetini ev dekorasyonunda da sürdürmeye kararlı. Siz de evinizde bu trende yer açmak isterseniz yapmanız gereken ev dekorasyonunuza uygun şeffaf objeler seçmeniz. Tamamen şeffaf eşyalar da bu trend için uygun olsa da, asıl öne çıkanlar ise canlı renklerde olanlardekor2

Kafes telleri formundaki eşyalar  ilkbahar yaz sezonunun bir başka dekorasyon trendi. Kafes deyince hemen aklınıza soğuk ve eski bir görünüm gelmesin. Oldukça modern, şık ve  renkli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu trendi uygularken dikkat etmeniz gereken şey ise abartıya kaçmamak. Bunun yerine kafes formundaki eşyaları olabildiğince diğer materyallerle kaynaştırmalısınız.

dekor3

Altın, gümüş, pirinç ve bakır. Evinde lüks bir görünüm isteyenler için bu sezon metaller oldukça moda. Bu metal renklerin arasından sadece birine sadık kalabileceğiniz gibi dilerseniz biraz risk alarak bu metalleri bir arada da kullanabilirsiniz. Metalik renkleri kullanmanın en kolay yolu ise metalik ayrıntıları olan eşyaları yada vazo gibi küçük eşyaları tercih etmektir. Abartıdan uzak durmak evinize şıklık katacaktır.

 

dekor4

 

Dekorasyonda en yeni trendlerden biri de ahşap eşyalar. Kaliteli, doğayı çağrıştıran ahşap eşyalarla ister son derece modern bir evi, isterseniz de bir kır evini rahatça dekore edebilirsiniz. Neredeyse her tarz dekorasyonla kaynaşabilir.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>