Erkeklerin Sevdiği Kadın Modelleri

erkeklerin sevdiği kadın modelleri

Çoğu erkek kadınların davranışlarından hep şikayetçi olur.Onları sürekli eleştirir veya dalga geçer ama önemi yoktur bundan emin olabilirsiniz bayanlar:) neden mi ? işte:)

1-Erkekler dudak parlatıcısından sadece kadını öpmeye başladığında nefret eder  ve anlamsız triplere girer,fakat onların için ışıltılı dudaklar kadının en cezbedici yeridir.

2-Çantalarında her  duruma yönelik eşya bulunduran kadınlar her zaman erkekler için bir dalga konusudur fakat bu onları çok etkiler.

3-Bakım için tonlarca para döktüğünüzü bilirler ve hatta bunu sürekli gündeme getirirler ama aynı zamanda bakımlı olmanız onun çok hoşuna gider.

4-Her ne kadar kokulu mumdan,ambianstan anlamıyor ve saçma buluyor gibi gözükseler de bu onları baştan çıkarıcı bir etkendir ve onlar bunun farkındadır.

5-Eleştirmelerine rağmen kadınının duygusallığı onlar için önemlidir çünkü erkeklerin çoğu duygularını açıkça ifade edemez.

Evet erkekler ilginç insanlardır tam olarak ne istediklerini söylemedikleri için kadınları hep bir çıkmaza sürerler.Bu kadar ruh dünyası karmaşık olan erkekleri anlamak zordur anlamaya çalışmayın o yüzden. İçinizden geleni yapın ve doğal olun….

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>