Erkeklerin Beğendiği Kokular

erkeklerin beğendiği kokular
Bu kokular istemeseniz de hislerinizi harekete geçiriyor. Yani bu demek oluyor ki etkilemek istediğiniz erkeğe karşı belirli tanımlanmış kokuları kullanabilirsiniz.
İşte erkeklerin dayanamadığı kokular…

TARÇIN

Güney Hindistan ve Sri Lanka’ya özgü bu baharat erkeklerin aklını başından almada en etkili kokular arasında yer alıyor. Tarçın cinsel arzuyu arttırıyor ve afrodizyak özelliğiyle biliniyor. Tarçınlı parfümler yüzyıllardır erkekleri etkilemek amacıyla kullanılıyor.

VANİLYA

Vanilya pek çok kadın parfümünde bulunan bir maddedir. Bu bitki cinsel arzuyu uyandıran ve erkeğin güdülerini harekete geçiren maddeler içerir. Yenildiğinde, içildiğinde veya parfüm olarak kullanıldığında erkekleri etkiler. Eski çağlarda ereksiyon problemi olan erkeklere vanilyalı içecekler verilirmiş.

LAVANTA

Lavanta kokusu evlerimizde genellikle yumuşatıcılardan kaynaklı duyulur. Ancak lavantanın erkekleri cezbeden kokusu pek bilinmez. Yatağın altına konulmuş bir tutan lavanta yeni evlilerin tutkularını harekete geçirmek için kullanılır.

MEYVE KOKULARI

Erkekler elma, armut ve portakal gibi kokulara dayanamıyor. Meyveli aromaya sahip parfümler erkekler tarafından çok çekici bulunuyor.

HİNDİSTAN CEVİZİ

Yapılan bir ankete göre Hindistancevizi kokusu da erkekleri etkileyen kokular arasında yer alıyor.

KUŞBURNU YAĞI

Kuşburnu yağının antik dönemlerde erkekleri baştan çıkarmak için kullanıldığı biliniyor. Günümüzde de özellikle şampuanlar ve kremlerde kullanılan bu aroma oldukça çekici.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>