2014’ün Erkekleri…

Çekilin hanımlar, podyum sırası erkeklerde… Modanın yalnızca kendilerine hizmet ettiğini düşünen kadınlara küçük bir hatırlatma yapalım. Bu sezon erkekler çok moda

2014’ün erkek modası öylesine asil… Bordo, haki ve hardal renklerin eşlik ettiği gri, lacivert ve mavi ön planda…

Galiba erkekler askerliği unutamayacak, çünkü askeri tema yeniden yorumlanıyor. Asker botları ise modada yerini kimseye bırakmıyor. Kamuflaj desenlerin kullanıldığı kalın kabanlar öne çıkarken kürk de 2014 erkek giyiminin özel detayları arasında… Ekose ve kareli desenler de her sezon olduğu gibi yine erkeklerin öncelikli tercihi olacak.
Balıkçı yaka sevmeyen erkekler, saç örgüsü kazakları denediniz mi? Değişik renkler kullanmak, farklı olmak, tarzımı yenilemek istiyorum diyen erkekler için de dar paça pantolonların, spor kesim gömleklerin, ceketlerin, deri formlarda pantolonların ve ceketlerin en yeni tasarımlarını modanın ustaları hazırlamış bile.

Hem stil sahibi hem de şık görünmek 2014’ün erkekleri için zor olmayacak… Yeter ki değişime açık olun! Bu sezon kadınlardan bir adım önde olmak için farklı tasarımlara bakmadan geçmeyin.

Unutmadan, aksesuar koleksiyonlarını görmediyseniz acele edin! Çantalar, kemerler, takılar bu sezon erkek giyiminin vazgeçilmezleri… Fular ya da kaşkol erkeklere yakışmıyor diyen var mı? Yok:)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>