Erkek Kadın Kapışması

kadın erkek kapışması

Kadın: Kişiliğimiz kullandığımız arabanın beygir gücü ile doğru orantılı olarak değişmiyor.Erkek: Sizin kişiliğiniz beraber olduğunuz erkeğin cüzdan gücü ile değişiyor.Kadın: Kırmızı ışıkta yanımızdaki arabanın bizden önce çıkması yada bir aracın bizi sollaması hiçbir şey ifade etmez.Erkek: Bizim için de çevremizde diğer hemcinsimizin sahip olduğu mücevherat veya üzerindeki pahalı giysi hiçbir şey ifade etmez.Kadın: Kas olacak diye bir zorunluluğumuz yok.Erkek: Selülitler olmayacak gibi bir zorunluluğunuz var ama…Kadın: Aşık oluyoruz korkmadan.Erkek: Biz de oluyoruz. azıcık ödümüz patlıyor ama sebep olanlar UTANSIN!

Kadın: Evde, banyoda, kıl tüy dökmeyiz.Erkek: Küvetteki, lavabodaki, yataktaki ve yemekteki saçların çoğu size ait.Kadın: Her sabah tıraş olmak zorunda değiliz.Erkek: Valla ben tıraş olmayı ağda yaptırmaya tercih ederim şahsen.Kadın: Birbirimizin ağzını, yüzünü kırdığımız sporlar yapmıyoruz.Erkek: Vahşi bakışlarla birbirinizin gözünü oyduğunuz kıskançlık, haset, çekememe sporlarıyla yeterince uğraşıyorsunuz.Kadın: Hiç iki kadının silahla oynarken birbirini vurduğunu duydunuz mu?Erkek: Hiç iki erkeğin “aman tanrım benim elbisemin aynısını giymiş” diye mahvolduğunu duydunuz mu ?Kadın: HorlamıyoruzErkek: Halt etmişsiniz, hatta hıçkırmıyor, geğirmiyor ve hapşırmıyorsunuz da. Yoksa siz insan değil misiniz? Size Afrodit diyebilir miyim?Kadın: Az bildiğimiz bir şey üzerinde çok fazla konuşabiliriz.Erkek: Yani çok konuşup hiç bir şey söylemezsiniz.Kadın: Birbirimize eşek şakaları yapma adetimiz yoktur.Erkek: Çevrenizde ki diğer hatunlar hakkında senaryo dedikodular üretme alışkanlığınız var ama!!

Kadın: TÜKÜRMEYİZErkek: KIRITMAYIZ!Kadın: Sanat eserlerinin %90 ı kadınlardan esinlenilmiştir.Erkek: Sanat eserlerinin % 90 ı erkekler tarafından yapılmıştır.Kadın: Uzağa işeme, uzağa tükürme, yüksek sesle geğirme gibi aptalca karizma krikolarımız yok.Erkek: Ortamın en güzeli olma, en zayıf olma, en pahalı giyineni olma, en zengin kocayı bulma gibi krikolarınız var ama…Kadın: Askere gitmiyoruz!Erkek: Hamile kalmıyoruz!!!Kadın: Kol saatimiz de aynı zaman da hesap makinesi, takometre, barometre, termometre ve radyo olması gerekmiyor.Erkek: Çantamızda ruj, allık, pudra, yedek çorap, ıslak mendil, vs taşımamız gerekmiyor.Kadın: Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günleri parmağımıza kırmızı iplik bağlamadan da hatırlayabiliyoruzErkek: Ütüyü fişte, yemeği ocakta, arabanın anahtarını kontakta unutmuyoruz. Bunlar daha faydalı…Kadın: Ortalıkta alakasız her türlü nesne ve sözcükten cinsel çağrışımlar çıkarıp günün yarısını seks düşünerek geçirmeyiz.Erkek: Valla geyik olsun diye yapıyoruz. Hem siz günün yarısını güzelleşmeye çalışarak geçiriyorsunuz. HANGİ AMAÇLA : ))

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>