Dolgun Dudakların Sırrı

Dolgun dudaklar güzel görüntüsü ve çekiciliği ile her kadının hayalinde yer alır. Günümüzün kozmetik malzemeleriyle bıçak altına yatmadan dolgun, bakımlı ve çekici dudaklara dudaklara kavuşmak artık çok kolay. Bunun için gerekli olan malzemeler krem, dudak kalemi, istenilen renkte ruj, dudak parlatıcı, simli beyaz far yada saydam bir pudra.

1.adım: dudaklar için krem çok önemlidir. Bunun nedeni dudakları yumuşatması, nemlendirmesi ve çatlaklığı onarmasıdır. Dudaklara kremi yedirmek dudak kaleminin de kolay sürülmesini sağlar.

2.adım: krem sürdükten sonra doğal renkteki bir dudak kalemiyle dudak çevresini çizmek dudağı daha belirgin hale getirir.

3.adım: istenilen renkteki bir ruju sürüp üstünden parlatıcı uygulamak dudağı tamamen belirginleştirecektir.

4. adım: son olarak rujun ve parlatıcının zamanla yok olmaması ve bozulmaması için dudağın ortasına hafifçe saydam bir pudra ya da simli beyaz bir far uygulayıp dudağa yedirmek istenilen görüntüye kavuşmayı sağlayacaktır.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>