Dolabımızın Vazgeçilmez Rengi Su Yeşili

Su yeşili… Hemen her kadına yakışan bu rengi denediniz mi?

2013-2014 modasının favorilerinden biri olan su yeşilini elbiselerde sıkça görmeye başladık. Hem günlük hayatta hem de abiyelerde tercih edebileceğiniz su yeşili, pantolon ve eteklerde kadınların gözdesi oldu bile… Renklerin aşkını tasarımlarına yansıtan ünlü modacılar da abiye kıyafetlerde su yeşilini kullanmayı ihmal etmedi.

Kombinlenmesi zor gibi görünen su yeşili, aslında turkuaz ve siyah gibi renklerle birlikte oldukça rahat kullanılabilir. Su yeşili gömleğinize ya da elbisenize hoş bir hava katmak için turkuaz rengi takılardan yararlanabilirsiniz. Kahverengi tonlarıyla birleşen su yeşili de uyumlu bir stil oluşturmanızı sağlayacaktır.

Pembe, turuncu, mavi… İşte bu neon renkler, su yeşili ile canlı tercihler yapmanız için size göz kırpıyor…

Alıştığımız renklerin dışında, duru ve sakin imajıyla kıyafetler için en moda renkler arasına girmeyi başaran su yeşili, renkli ayakkabı modasına da damgasını vurdu. Çiçek desenli ve dolgu topuklu ayakkabılar ile de kombinleyebileceğiniz su yeşili kıyafetinizle, modanın en tatlı halini yansıtabilirsiniz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>