Doğa Dostu Bez Poşet ve Bez Çanta

bez poşet, bez çanta

Doğa dostu çanta ve poşetler amaç olarak geri dönüşümlülük ve terkar kullanılabilirlik özelliklerini taşımalıdır. Bu iki özelliği taşıyan çanta ve poşetler doğaya en az zarar vererek görevini yapan ürünlerdir. Bir ürünün organik olması onun her zaman doğaya dost olduğu anlamına gelmez. Doğal ve tamamen organik ürünlerin elde edilmesi için harcanan enerjininde doğayaya zarar verdiğini düşünmekteyiz. Bu noktada toplam enerji kullanımını en aza indirecek, üretimi kolay ve uzun ömürlü ürünler bizim için doğal ambalajlardır. Unutulmamalıdır ki plastikte doğanın bir ürünüdür. Doğru kullanıldığında doğa dostu olacaktır.

Bez Poşet ve Bez Çanta kullanımını artırmak için elimizden geleni yapmalıyız. Bez poşet ve bez çantaya ulaşabilmek için Kozanoğlu Çanta (http://www.kozanoglucanta.com) dan değişik ve modern tarzlarda çantalara ulaşabilirsiniz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>