Diri göğüsler

Kıyafetlerinizin üzerinizde daha şık durması için diri göğüslere sahip olmalısınız. Size uygun olmayan bir sütyen yada bozuk bir duruş yada bakımsızlık hem sizi hemde göğüslerinizi üzer.

Peki iyi bir göğüs bakımı nasıl olmalı?

Peeling cildi pürüzsüzleştirir ve ölmüş dokuyu cildin üzerinden alır. Bu işlem ardından göğüs dekoltenize peeling kremini yayın ve yumuşak bir yüz fırçası ile hafif masaj yaparak yedirin. Böylece yumuşak dokuya sahip olan bu bölgenin yıpranmasını önlemiş olursunuz. Ardından ıslak ve yumuşak bir bezle ile peeling kalıntılarını temizleyiniz.

Soğuk duş, kan dolaşımını hızlandırır.

Göğüsleriniz büyük yada küçük olsun farketmez. Önemli olan canlı görünmeleridir. Diri göğüslere sahip olmak için düzenli olarak basınçlı ve soğuk duş alınız. Bu hem vucüdunuzdaki kan dolaşımını hızlandırarak hem sizi gençleştirecek hem daha diri göğüslere sahip olmanızı sağlayacaktır. Soğuk duşta yapılan masaj zamansız gevşemeleri engeller ve elastikiyeti artırır.

Ampuller

Ampuller ise genelde stres, hamilelik, solaryum gibi sebeplerden dolayı yıpranan göğüsleirnizde etkili olur. Bunun gibi ürünler içerisindeki konsantre maddeler ile göğsün bağ dokusunu sıkılaştırıyor.

Bir diğer yazımızda Kadınsalblog olarak göğüs jimlastiğini, maske ve masajın faydalarını ve yöntemlerini anlatacağız.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>