Çoğu Kadının Baş Belasıdır Kilo Vermek

Kilo ve yağ vermenin ve aynı zamanda sağlıklı kalabilmenin tek yolu sağlıklı beslenmek ve aldığımızdan fazla enerji yakmaktır.
Ancak harcadığımız enerjinin aldığımızdan fazla olduğu durumlarda kilo verebiliriz ve fazla yağlarımızı yakabiliriz. Bu da ancak egzersiz ile sağlanabilir.
Gelişen teknoloji ile merdiven çıkmayarak asansöre binmek, yürümek yerine arabamızı en yakın yere park etmek, spor yapmamak ve en azından evimizin temizliğini makinelere ve temizlikçilere yaptırmak harcadığımız enerjiyi azalttığından kilo ve yağ fazlalıkları oluşur.
Sık sık ve değişik diyetler uygulamanın faydadan çok zararının olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu yüzden diyet yerine sağlıklı beslenme ve egzersizlerin tercihi kesinlikle daha sağlıklı sonuçlar verecektir.
Sonuç olarak dengeli beslenmeye özen göstermek ve aldığımızdan fazla enerji yakmak ki bu konuda spor yapmayı şiddetle tavsiye ediyoruz sağlıklı kilo kaybetmek ve yağ yakmak adına en uygun yoldur.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>