Cinsel İsteği Arttırmanın Püf Noktaları!

cinsel istek

Yoğun iş temposu, çocuklara ayrılan vakit, ev işleri, duygusal problemler ve sağlık problemleri gibi birçok etmen cinsel isteğinizi öldürmüş olabilir. Hemen hemen her çiftin yaşadığı cinsel güç kaybını önlemek sizin elinizde! Nasıl mı? İşte sizler için derlediğimiz tüyolar;

Sağlıklı Olmak

Sağlıklı olmak her açıdan önemlidir elbette ancak kusursuz bir cinsel hayat için önemi sanıldığından çok daha fazladır. Çünkü cinsellik sadece ruhen değil bedenen ve zihnen de yapılan bir egzersizdir. Kaliteli bir orgazm için kansızlık, kalp, böbrek ve karaciğer yetmezliği, şeker hastalığı, damar sertliği gibi rahatsızlıklarınızın olmaması gerekmektedir.

Egzersiz Yapın

Vücudunuza uygun spor egzersizleri yapmanın faydalarını saymakla bitiremeyiz ancak konumuz cinsellik olduğu için bir kez daha altını çizmekte fayda var. Spor cinsel hayatınız için oldukça önemli bir role sahip. Düzenli spor yapmak kondisyonunuzu güçlendirir, performansınızı arttırır ve sizleri ateşli bir sex için hazırlar.

Düşüncenin Gücü

Cinsel istek ilk olarak zihinde uyanır. Düşünürken hayal etmekten, fanteziler kurmaktan ve tahrik eden oyunlar oynamaktan çekinmeyin. Hem sizi hem de partnerinizi heyecanlandıracak bu yöntemler cinsel isteğinizi arttırmak için oldukça önemli.

Çikolata Etkisi

Mutluluğun en tatlı formülü çikolatadır denklemi artık herkes tarafından biliniyor. Peki, cinsel gücü arttırıcı etkisi olduğunu biliyor muydunuz? Uyarıcı etkisi olan bitter çikolatayı yiyerek cinsel dürtülerinizi harekete geçirebilirsiniz.

Testosteronun Gücü Adına

Cinsel isteği uyandıran testosteron hormonudur. Yulaf, istiridye, ıstakoz, karides, soya fasulyesi, buğday kepeği ve kabak çekirdeği tüketerek testosteron hormonunuzu arttırabilir aynı zamanda doktor kontrolünde de hormon düzeyinizi arttırabilirsiniz.

Bitki Çayları

Bitkilerin gizemli dünyasını hafife alanlar buraya! Tarçın, susam, nane, kekik ve vanilya gibi bitki çayları afrodizyak etkisi taşımaktadır, deneyin.

Sıcak Duş

Havalar hafiften soğumaktayken sıcak bir duş fena fikir sayılmaz. Unutmayın sıcak duş kaslarınızı gevşetir bu da tahrik edici dokunuşları daha kolay hissetmenizi sağlar.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>