Cilt Rengi Nasıl Değiştirilebilir?

Yapacağınız makyaja göre, bulunacağınız ortama, yaşadığınız mevsime göre cilt renginizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için her zaman kullandığınız fondötenin altına ince  bir kat renk değiştirici fondöten ya da renkli makyaj bazı sürebilirsiniz. Olmayacak bir şey değil. Bu fikir ilk bakışta garip gelebilir ancak istediğiniz ten rengine ulaşmak ve fondöteninizin rengini ayarlamak için faydalı olacaktır. Doğal bir görünüm kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Yeter ki renkli fondöteni ya da renkli makyaj bazını cildinize doğru uygulayın.

Yeşil fondöten olur mu demeyin. Kızarıklıkları kapatmak için ideal bir üründür. Çabuk kızarabilen ciltlerde kullanılması, başarılı sonuç verir.

Özellikle kendinizi yorgun hissettiğiniz zamanlarda solgun cildinizi renklendirmek için eflatun tonunda bir fondöten harika duracaktır.

Kış aylarında donuk bir cilt oluşuyorsa, şeftali renkte fondöten hoş bir parlaklık kazandırarak güzelliğinize destek olacaktır.

Tüm cilt tiplerinde kullanılabilen ve özellikle de gece makyajını ideal hale getiren beyaz fondöteni de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda makyaj altına renkli bazları uyguladığınızda, tüm gün dayanıklı bir makyajınız olacak.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>