Bayanların Gözde Arabaları

bayanların gözde araba modelleri

Son zamanlarda bayanlar hızla araba kullanmaya başladı. Bazı arabalarda var ki tam bir bayan arabası görünümünde…Hepsi çok şık ve spor arabalar. Bayanlar arasında da en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Peki hangi arabalar bunlar?:)

Honda Jazz:  Japon otomobil üreticisi Honda’nın en son  gözdelerinden biri de honda jazz tam bir bayan arabası ,dışardan bakılınca ufacık görünürken içeri de inanılmaz bir dünya var.

Mercedes B : Serisi bütün ilgiyi kendine topluyor. Alman markaları arasında dev marka haline gelen mercedes yeni serisi olarak mercedes B yi öne sürdü. Lüks ve rahatlılığı ile kadınların gözdesi haline geldi kullanılabilirliği açısından da en çok tercih edilenlerin arasında.

Opel Corsa: Opelin son zamanda tepeden tırnağa yenilediği model olan Corsa yenilenen  hatları ile göze ve estetiğe hitap ediyor. Bundan dolayı en gözdeler arasında. Her kesime hitap etmesi açısından da en çok  tercih edilenler arasında.

Mini Cooper: Evet o bir İngiliz efsanesi 🙂  Daha çok genç bayanlara hitap ediyor.Aracın sportif hatları dış görünüşü itibari ile genç bayanların efsane aşkı haline geldi.

Land Rover Freelander2: Yakın bir zamanda yenilenen ve ülkemizde satışa sunulan Land Rover Freelander2’ın  yüksek yapısı ile sıkışık trafikte insan güven ve rahatlama duygusu veriyor.4×4 modeli Freelander2, bayanlar arasında en çok tercih edilenler arasında…

Tüm bu arabalardan hangisini tercih ederseniz edin hepsi de birbirinden harika … Ve tam siz bayanlara göre.İyi günlerde kullanın…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>