Ateşinizi Kendiniz Ölçün

Daha Pratik! Daha Kullanışlı! Daha şık!

WOLLEX Ultrafast yeni nesil hızlı ateş ölçer teknolojisi, çok daha pratik ve daha doğru ölçümler için tasarlanmıştır. HEIMANN algılama sistemi ile çocuğunuzun ateşini %95 doğrulukla, vucuda temas etmeden hızlı ve rahat bir şekilde ölçebilirsiniz. Geniş renkli ekran ve arganomik tasarımı kullanım sırasında müthiş konfor ve rahatlık sağlar. Deri ile temas etmediğinden ve 3 saniye gibi kısa bir sürede ölçmesi ile çocuklarınız uyurken kendilerini hissettirmeden, uyanıkken ise oyun oynar gibi ateşlerini ölçme imkanı sağlar…

Çevre sıcaklık faktöründen etkilenmeden vucut sıcaklığını ölçmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Heimann Infrared ısı algılama sistemi ile çevresel sıcaklık değişiklikleri ateşiniz üzerindeki etkisini tamamen kaldırır…Havanın çok sıcak olması, ateşinizin de çok yüksek çıkacak anlamına gelmez.. WOLLEX Ultrafast yeni nesil hızlı ateş ölçer teknolojisi ölçer bu çevresel faktörlerin ortaya çıkardığı ısı değişikliklerinden etkilenmeyen bir ateş ölçerdir.

Heimmann sıcaklık detektörü sayesinde tam doğru sonuçlar.

Alman teknolojisi ile üretilmiş Heimmann sıcaklık sensörleri ile donatılmıştır…Bu sensör hem cihazın güvenirliğini en yüksek seviyeye çıkardığı gibi arka arkaya yapılan ölçümlerde farklı sonuçları almanın önüne geçer.

Yüksek ateş durumunda sesli alarm verir

Ayarladığınız yüksek ateş değerini sesli olarak size haber verebilir.. 38C ve yukarı olan ateş ölçümlerinde sesli olarak uyarı sinyalı yayınlar.

Renkli ve Geniş ekran LCD dijital ekran

Hem gün ışığında hem de gece karanlığında ışığa gerek duymadan kullanma imkanı sağlar. Diğer ateş ölşerlerde olduğu gibi sonucu okumak yada ateşi ölçeri kullanabilmek için gerekli olan oda ışığı genellikle rahatsız olan çocuğunuzun uyanmasına neden olur… WOLLEX’in geniş ışıklı ekranı ve tek tuş kullanma özelliği ile odanın ışığını yakmadan ve çocuğunuzu uyandırmadan ateşini ölçer keyfinize bakabilirsiniz.

Otomatik kapanma fonksiyonu.

Cihazda kapatma tuşu olmayıp otomatik olarak kendisini ölçüm sonucunda kapatır. Mod ayarı yapıldığında sadece vucut değil aynı zamanda sıvı ve ortam sıcaklığıda ölçülebilinir.. Sadece çocuğunuzun değil, mamasının, uyuduğu odadan yıkanacağı suya kadar tüm sıcaklıkları tek bir tuşla ölçme imkanı sağlar.

Her yönüyle çok pratik çok güvenilir ve çok konforlu..Kolay portatif plastik saklama kabı, inanılmaz kolay kullanımı ve tam doğru sonuçları ile modern…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>