Aşırı Terlemenin Çözümü

Aşırı Terleme

Aşırı Terleme

Terleme herkes için olağan bir durumdur. Fakat bu durum bazılarında aşırılığa gitmekte ve hatta çok yoğun ve kötü kokulara neden olmakta.

Teknoloji bu duruma el attı ve ulaşmadığı da hiç bir yer yok da diyebilirim. Uzmanlar geçici de olsa buna çözüm buldular. Fakat bu kesin çözüm 6 ay sürmekte.

Size önerebileceğimiz iki yöntem bu yöntemlerle   kesin sonuç alınıyor kısa süreli de olsa.

1.Yöntem: Botoks ile tedavi, bu yöntemin  maliyeti biraz  fazla olsa da çözüm alınması açısından güvenilir.Fakat bu durumda dikkat edilmesi gereken husus botoksun uzman kişiler tarafından yapılması ,cihazlara ve hijenin mutlaka sağlanması.

Koltuk altına yaptırdığınız iğne hareketleri ile botoks ilacı enjekte edilmedir. Bu durumda 6 ay kadar terlemeye kokuya  veda edeceksiniz. Şunu da unutmamak lazım ki en iyi botoks 6 sürmekte. Bu durum sizin için biraz maliyetli olabilir bunu da belirtmekte fayda var.

2.Yöntem : Maxim Rolon : Bu yöntem sizin için özellikle de yeni evlenen çiftler için uygun olacaktır. Bunu deneyerek teri ve kokusunu engelleyebilirsiniz.

Temin ettiğiniz rolunu kaliteli olmasına dikkat edin .Gece uyumadan önce koltuk altınıza sürün ve 10 dakika bekleyin.Sonra uyuyorsunuz zaten .Bu durumu 3 gün üst üste tekrarlayın ve daha sonrasında 3 günde bir 4 günde bir yapabilirsiniz.

Hem ucuz hem de evinizde yapabileceğiniz yöntemle terlemenin ve ter kokusunun önüne geçmiş oluyorsunuz. Tersiz ve kokusuz bir hayat için mutlaka deneyin.

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>