AŞIK OLDUĞUNUZ ERKEĞİ BAŞTAN ÇIKARMANIN YOLLARI

aşık erkek

Erkekleri çözmek, nelerden hoşlandıklarını anlamak aslında kolaydır. Biz, onlara beslediğimiz duygularla her şeyin karmaşıklaşmasına neden oluruz. Bir erkeği baştan çıkarmanın birçok basit yöntemi vardır.

Öncelikle kafanızda onu büyütmekten vazgeçin

Bir şeyler hissettiğimiz, hatta aşık olduğumuz erkeklerin çevresindeyken, aklımız başımızdan gider. Normalde yapmadığımız hareketleri yapar, kendimizi utandırabilriz. O yüzden öncelikle ona karşı hislerinizi bir kenara bırakın. Onun, sıradan bir erkek olduğunu düşünerek, kendinizi rahatlatın.

İlgisini çekin

İkinci aşama, sizi fark etmesini sağlamak. Bunu yaparken ondan hoşlandığınızı çok fazla anlamamalı. Örneğin, kalabalık bir sohbetin içindeyseniz, yaptığınız yorumlarla ön plana çıkmaya çalışın. Kalabalık bir ortamdaysanız, tesadüfen göz göze gelmişsiniz izlenimi veren bakışlar atın.

Kendinize güvenin

Kendine güven, her erkeğin kalbinin anahtarıdır. Duruşunuzla, giydiklerinizle, yaptıklarınızla; her şeyinizle kendinize güvenin. Hafif dekolteler göstermekten çekinmeyin. Onun size gelmesini bekleyin. Onun gelmesi vakit alıyorsa, ilk adımı siz atın. Bu, kendinize ne kadar güvendiğinizi gösterir ve çoğu erkeğin hoşuna gider.

Bazen onu umursamayın

Erkekler kolay elde ettikleri kadının değerini bilmeyebilirler. Özellikle çok ilgi gören erkekler için; onlara ilgi göstermeyen kadınlar çekicidir. Onunla biraz oynayın. İlginizi belli ettikten sonra; onu bir süre umursamayın. Aklını karıştırın, ona karşı hislerinizden emin olmasına; size ‘cepte’ düşünmesine izin vermeyin.

Kendiniz olun

Onunla sohbet ederken, başka biri gibi davranmaya çalışmayın. Samimi ve doğal davranın. Erkekler, kadınların bazı şapşal hallerini sevimli bulurlar unutmayın. Kusursuz davranmak için kendinizi yormayın.

Sohbet ederken

Neşeli bir sohbet kurmaya çalışın. Sizinle birlikteyken ne kadar çok gülerse, kendini o kadar mutlu hisseder. Arada ona iltifat ederek, erkek egosunu okşayın. Ego erkekler için önemli bir konudur. Hep pohpohlanmak ve takdir edilmek isterler. Sohbet ederken, neye ihtiyacı olduğunu anlamaya çalışın. Sizinle eğlenceli zaman geçirmek ya da dertleşmek istiyor olabilir. Onun ihtiyaçlarına cevap vermelisiniz. Sohbetin, ikiniz içinde özel ve akılda kalıcı olmasını sağlayın

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>