Ameliyatsız Yüz Germe

Thermage olarak bilinen ameliyatsız yüz germe uygulamaları ile daha genç görünüm sağlanabilir, cilt sıkılaşır ve pürüzsüz görünür.

Thermage yüz uygulaması, kısa sürede sonuçlarını ve etkinliğini gösterir, bu etki artarak yaklaşık altı aya kadar sürer. Tek uygulama olarak yapılan Thermage ile iyileşme süresi yok denecek kadar azdır ve günlük yaşama rahatlıkla dönülebilir.

Her cilt tipine ve rengine uygun olarak cildin alt kısmını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyofrekans (RF) teknolojisi kullanan Thermage yüz uygulamaları, yıl boyunca istediğiniz dönemde yapılabilir. Belki de hastaların en rahat olduğu an, Thermage işleminden sonra güneşten korunma derdi olmamasıdır.

Yeni kolajen gelişimini destekleyen ve mevcut kolajeni canlandıran Thermage, ciltte daha az sarkma, sıkılık ve pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Thermage yüz işlemleri sayesinde çene altındaki sarkıklığın sıkılaşması, çene yanlarında, alın, ağız, göz çevresindeki mimik çizgilerinde ve kırışıklıklarda azalma görülmüştür.

Göz çevresine yapılan Thermage ameliyatsız yüz germe yöntemi ile kırışıklıkların azaltılmasının yanı sıra göz etrafındaki şişlikler de azaltılarak daha düzgün bir cilt görünümü sağlanıyor. Göz çevresinin daha dinç görünmesi sağlanıyor.

Daha pürüzsüz ve belirgin dudaklarınızın olması için de Thermage dudak çevresi uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Uygulama sayesinde ağız çevresindeki cilt yapısında sıkı bir görüntü oluşur.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>