Akrep Burcu Erkeği Nasıl Biridir?

Akrep burcunun başlıca özelliklerini taşıyan akrep burcu erkeğinin de kendine has özellikleri vardır. Hayatının hemen her alanında hırslı bir yapısı olan akrep burcu erkeği, aşırı duygusallıklar yaşayan kişilerdir. Bu nedenle de burçlar arasında tehlikeli olarak algılanırlar.

Delici bakışlara sahip akrep burcu erkeği, çoğu zaman olduğundan çok daha yüzeysel görünerek ihtiraslarını açıkça göstermemeyi tercih eder.

Öfkenin en şiddetli hali akrep burcu erkeği üzerinde görülür. Kaybetmeyi hiç sevmezler. Kazanmak ya da kaybetmek, onlar için çok fazla şey ifade eder. Bu nedenle hedeflerine odaklanarak ihtiraslı ve güçlü adımlar atarlar.

Algılama kabiliyetlerinin yanı sıra sezgileri de güçlüdür. Meraklı yapıları ile bilinmeyen ya da gizli şeyleri öğrenmeye heveslidirler.

Kıskançlık belirgin özelliklerinden biridir ve bu durum ortaya çıktığında hareketlerini gözlemleyebilirsiniz. Ani ve anormal değişiklikler, sert tavırlar mutlaka hareketlerine yansır.

Sezgisel verilerini de ön planda tutarak, birlikte olduğu kadının, diğer erkeklere karşı tutumlarını mutlaka izler. Ama maalesef akrep burcu erkeği, sadakat konusunda kendini muaf tutmayı ve özgürlüğünü her fırsatta vurgulamayı sever.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>