2014 Takı Modası

Hayvan figürlerinin ve geometrik desenlerin ağırlıklı olduğu, farklı renklerin bir arada kullanıldığı 2014 takı modası her zevke hitap ediyor. Modern ve klasik detayların birleştiği tasarımlarda, taş işlemeleri, boncuk dizilimleri ya da örgü figürler ile kolye, yüzük, bileklik gibi takılar, bayanların güzelliğini tamamlayacak.

Zımbalar, 2014 sezonunda takı tasarımcılarının kullandığı detayların başında geliyor. Kıyafetlerde, ayakkabı ya da çantalarda sıklıkla kullanılan zımbalar, 2014 takı trendlerine de damgasını vuracak. Gümüş, altın ya da deri iple hazırlanan takılara eklenen zımba figürlerin bulunduğu göz alıcı tasarımlara göz atmadan geçmeyin!

Aksesuarlar arasında çoğumuzun bağımlılık derecesinde vazgeçemediği marka saatler de farklı renkleri ile alıcılarını bekliyor. Kordon kısımlarında kullanılan figürler ile diğer takılarınıza da uyum sağlayacak saatleri, gece davetlerinde şık kıyafetlerinize uygun şekilde de kullanabilirsiniz.

Her parmağa takılan parçalı yüzükler de yılın trendleri arasında yerini aldı. 2 ya da 3, hatta 4 parmağınıza birden takabileceğiniz ince ve zarif yüzükleri çok seveceksiniz. Ellerinize de yansıyacak bu zarafet çok hoşunuza gidecek, görenlerin de dikkatini çekecek.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>