2014 Sokak Modası

2014 Sokak modasına damgasını vuracak olan deri etekler, farklı modellerinin yanı sıra farklı renk alternatifleri de sunuyor.

Bu yıl sokaklarda fırfırlı etekler, bilekten bağlı topuklu ayakkabılar, desenli etek ve pantolonlar, sigaret pantolonlar, yarım üstler, blazer ceketler ve yüksek bel pantolonlar gözlerimizi kamaştıracak. Birbirinden farkı renk ve modeldeki kıyafetlerle kadınlar, manken edasıyla salınacak kimi yerde arnavut kaldırımları kiminde ise pırıl pırıl dizilmiş granit mermerinden yollarda…

Uzun etek ve elbiselerin de çok tercih edileceği sokak kıyafetlerinin favori rengi bordo… Mutlaka bir kıyafetinizde ya da aksesuarlarınızda bordonun cazibesinden faydalanın.

Botlar ya da çizmeler üzerinde süper mini etekler de sezonun gözdeleri arasında… Renk çeşitliliği ile özgür çağrışımlar içeren tasarımların hayat bulduğu sokak modasında siz de kendi tarzınızı yaratın!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>