2014 Payet Etek Modası

Payetli, işlemeli etekler artık sadece özel günlerde değil, dilediğiniz her zaman giyebileceğiniz şık modelleriyle 2014 modasının trend parçalarından biri oldu.

Payet etek giymek istediğiniz zaman renk ve kumaş seçimini iyi yapmalısınız. Payetlerle uyumlu kombinler yapabilirsiniz. Kot gömlek ya da blazer ceket altında rahatlıkla kullanabileceğiniz payet etekler, şık bir bluzla, klasik çizgileri olan bir gömlekle de uyumlu görünebilir.

Parıltılı kumaş üzerine payet işlemeler ile oluşan eteğiniz, kombinlediğiniz kıyafetler ve aksesuarlara göre yaz aylarında olduğu gibi kışın da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parça. Çizmeler ya da botlar, üzerinde sıcacık bir bluzla kışın; bilekten bağlı, burnu açık, yüksek topuklu bir ayakkabı ile ince bir atletin altında ise yaz aylarında aynı payetli eteğinizi rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

2014 Payet etek modasından seçtiğimiz örnekleri mutlaka görmelisiniz!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>