2014 Makyaj Trendleri

Sade ve doğal bir görüntü, 2014 makyaj trendlerinde öne çıkıyor. Makyajsız gibi görünmek, bu yıl her zamankinden daha özel olmanızı sağlayacak.

Sadece ruj ile dudaklar vurgulanarak, başka bir ürün kullanmamış hissi yaratılacak. Ya da sadece eyeliner ile gözlerde vurucucu, derin bir ifade hakim olacak. Abartıya kaçmak yok! 2014 makyajında sadeliğin cazibesi öne çıkıyor, bu nedenle far kullanmak isteyenler oldukça açık, doğal tonlar tercih etmeli.

Kaşlar kalın olacak, ciltler temizlenmiş, pırıl pırıl olmalı, canlı bir yüzde sade bir makyaj süper olacak.

Kişiliğinize rock tarzında bir hava katan kedi gözü makyaj, 2014 makyaj trendlerinden biri. Göz kuyruğunda uzayan bir çizgi çekebilirsiniz ya da gölge yaparak bu çizgiyi dağıtabilirsiniz. Bunun için göz kalemi ya da eyeliner kullanmanız yeterli.

Gözlerde gölge etkisini doğal tonlarda bir far ile de yaratabilirsiniz. Gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtması için kirpik diplerinde koyu uygularken, kaşa doğru farı dağıtarak gölgeyi verebilirsiniz.

Dudaklarda renk tercihi size kalmış ama tavsiyemiz, nar çiçeği renginde mat rujlar ve dudakların cazibesine en büyük katkıyı sağlayan kırmızı rujlar… Şarap kırmızısı ile içiniz ısınsın!

Işıltılı göz makyajı sevenler, farklı renkleri uygulamak ve dikkat çekmek isteyen ya da gri-siyah karışımlarıyla gözlerdeki vurguya önem veren kadınlar, 2014 makyaj trendlerine bayılacak…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>