2014 Gelinlik Modelleri

2014’ün gelinleri, prensesleri çağrıştıran güzellikleriyle çok konuşulacak. Beyaz gelinlikler her yılın modası, ancak bu yılın gözdeleri arasında farklı renkleri de göreceğiz. Tercih size kalmış…

Klasik, modern ya da klasik ve modernin bir arada kullanıldığı, hatta farklı olmayı, tarz yaratmayı seven gelinler için özel tasarım gelinlikler ile 2014 gelinlik modasını göz alıcı detaylarıyla yansıtabilirsiniz.

Tıpkı abiye kıyafetler gibi sırt dekolteli, straplez, ince askılı, uzun kollu, dantel detaylı, Fransız ya da İtalyan danteller, güpürler, payetler, pullar 2014 gelinlik modellerinin özel tasarımları arasında yerini alıyor.

Korsesi ya da tarlatan ile hacimlendirilmiş eteğiyle, yerlere kadar uzanan duvağıyla, eteği mini arkası ise uzun dantel detayı ile hareketlendirilmiş, göğüs bölgesi işlemeli, eteği kat kat tüller şeklinde tasarlanan gelinlikler de 2014 gelinleri için ideal görünüyor.

İnce bir vücudunuz varsa, göğsü ve üst bedeni saran, bel altından itibaren geriye uzanan modelleri de tercih edebilirsiniz. Diz altında kabaran modeller de ince, uzun ve zarif bayanların kullanabileceği modeller arasındadır.

Geniş omuzlu gelinlerin, omuz kısmını hafif kapatan, geniş yaka ya da tül askılı modelleri giymesi doğru bir seçim olabilir.

Sim ve taş işlemeleri ile hareket kazanan gelinlikler de 2014 modasında gelinlerin beğenisine sunuluyor.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>