2014 Çılgınlığı: FİYONK!

Hediye paketi değil, modanın şeker kızı… Genç ve enerjik bir görünüm sergileyen fiyonklar her yerde… Bu fiyonklar çok eğlenceli ama kullanırken tarzınızı ve vücut biçiminizi de göz önünde bulundurmalısınız. Saçlarda kullanacaksanız yüz tipiniz ve saçlarınızın uzunluğu da yapacağınız fiyonk modelini etkileyecek.

Özellikle uzun saçlarınızı fiyonk şeklinde toplayarak masum ama çekici bir genç kıza dönüşebilirsiniz. Saçlarınız kısa bile olsa fiyonklu aksesuarlar ile saçlarınızda değişik modeller oluşturabilirsiniz.

Ünlü bayanların da tercihi olan fiyonkları ayakkabılarda, çantalarda, kıyafetlerde, hatta süslü tırnaklarda bile görüyoruz. En sevdiğiniz babetlerinizde fiyonk kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz. Yüksek topuklarda kullanılan fiyonkların ne kadar seksi bir görüntü sağladığına inanamayacaksınız. Eteklerinizde, hatta kokteyl elbiselerde sırt dekoltenizi hareketlendiren küçük ama göz alıcı bir fiyonk kullanabilirsiniz. Tek renk, sade bir elbisede bile kullanacağınız fiyonklu takılar elbisenize gösteriş katacaktır.

Göğüsleri büyük bayanlar, lütfen fiyonk detayını üst bölgenizde kullanmayın! İncecik beli olan bayanların tercih edebileceği fiyonklar maalesef basenleri geniş bayanlar için uygun değil…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>