2012 Saç Renkleri

2012 saç renkleri

Kadınları en gösterişli kılan yerleri saçlarıdır. Özellikle saç renginin tenle uyumu kadına inanılmaz bir çekicilik katabilir.Güneş ışıltıları birbirine zıt ve koyu pasteller bir araya gelerek coşkulu bir renk oluşturuyor. 2012 in modası haline gelen bu renkler makyaj ve tenle birleşince ise inanılmaz bir uyum yakalanıyor.

İşte 2012 saç renklerinden bazıları:

Kesme şeker: Çarpıcı duruluk, katarken açık tatlı  sarının  kattığı seksiliğide unutmamak lazım. Bu saç modeli ile hareketli kıvrımlar yapılabilir veya aşağı doğru salınabilir.

Katlı krema: Çarpıcı etki bırakması açısından önemli. Kremsi sarı mokka tonları koyudan açık tonlara doğru geçiş yapıyor.

Asil kahveler: Çarpıcı bir doğallık katıyor,Bukalemun stili kıvırcıklarla beraber asil kahve tonları doğal bir ışıltı katıyor.

Kızıl kıvrımlar:  Ahenk ile dans eden kızıl gölgeler saça inanılmaz bir parlaklık veriyor.

Sarı enerji: 3 sarının tonun kesişmesi ile meydana geliyor. Çarpıcı bir metropol etki bırakıyor. Hareketliliğe ile görenleri kışkırtıyor.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>