2012 Kışlık Converse All Star Modelleri

converse all star

Türkiye, Converse All Star ile, yeşilçamın önemli sanatçılarından biri olan Coşkun Göğen ile tanıştı. Birçok filminde giydiği kırmızı Converse’i unutmak mümkün değildi. Erkek ve kadınların giyebildiği bunun yanında unisex modellerde barındıran, diğer ayakkabılara göre farklı ve şık bir görünüm sağması açısından daha fazla tercih edilen bir üründür. Sektörüdeki payını gitgide arttıran ve son dönemde müthiş bir rağbet gören bu ürün, yeni sezonda da üstünlüğünü korumaya aday.

All Star Converse’ler, giyimi rahat ve kendinizi yolda yürürkende çok rahat hissetmenizi sağlayan bir türdür. Genellikle gençlerin tercihi olmasına karşın, hemen her yaştan müşterilere de sahiptir. Rahatlığı ve bu rahatlığı sağlarken kendine özgü bir gösteriş sergilemesi, bu ürünü tercih etmenin sebeplerinden sadece biridir.

Yeni sezon ürünlerinde her tür kumaştan ve deriden üretilen zarif ve şık modeller modelleri görüyoruz. Daha çok gençlerin tercih ettiği bir ürün olmasından dolayı, renkler ve çizgiler daha canlı ve hareketli. Bu canlılık ve hareketlilik sizlerede yansıyacaktır. Ayakların rahatı ve şık bir görünüm için herhangi bir converse ürününe sahip olmanız yeterli olacaktır.

Her yıl farklı koleksiyonlarla ve modellerle karşımıza çıkan converseler, bu sezonda piyasanın en önemli ve değişmez bir ürünü olamaya devam edecek gibi. Kendi standartlarına uygun ve kalitesinden ödün vermeden üretilmiş olan özel koleksiyonların eklenmesiyle 2012’ye hazırlanan converseler, gençlerin ve converse tutkunların önüne sunuluyor.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>